KAOS-TI PO DON ME KCY - Forumi Kosova Pc
Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
Page 1 of 11
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Tekste Këngësh » KAOS-TI PO DON ME KCY
KAOS-TI PO DON ME KCY
EdiDate: E Dielë, 05.Dhjetor.2010, 0:27 AM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
kaos in the house
bang the beat
Hajde qoni durt nalt
hajde hajde qoni durt nalt hey
Vig Poppa lets go
Ajo din me kcy
ajo don me dal ton naten me thy
nuk o me rendsi a o vet a me ty
as kur ja nis as kur ka mu kry
so me rendsi kur ka mu kthy
po livrit pom pelqen hajde tash bone prap mu
po ma then du met pa tu e bo prap tnjejtin sen
sonte ka mu kry po ti prap neser vjen edhe kxen
un veq po du met prek amo nuk po du met njek
spo shoh kurgjo tjeter syt nty
met pos teje tonat tjera jon ka mdoken njejt
ti po dokesh mir mu pom doket mir krejt
edhe krejt o okeej ti mu mbon mu ni okeeej
besom krejt osht okeej se ti mbon mu ni okeej
Ref: ejejej ato si ti em pelqejn ejejej krejt o ma mir kur je knej
po ti po don me kcy ton naten aha
ti po don me kcy ton naten nclub }2
Pi afrona jena njoftu ma heret amo
sdi a pot kujtona shum je tum pelqy
po munona me hi nfore me ty
amo krejt u bllokova perpak kesh tut vet sa o
ora yeahhh ajo vjen pak ma ngat
rri pak ma larg mes tu e kqyr ton naten
ulet posht qohet nalt
mu mkap permaas edhe kxejm ton naten bashk
ska ven mo ndancefloor
DJ edhe 1 sen lsho let’s go veq po don me kcy
veq po don me thy nqdo menyr nuk ja nin
kush pe sheh kush pe kqyr
oop beati osht i mir kur dush munesh me ja nis pijet jon
prej meje jo prej shpis muj me bo qka du asaj si pengon veq kur o me mu nuk e kqyri tjeter kon
Ref:}2
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Tekste Këngësh » KAOS-TI PO DON ME KCY
Page 1 of 11
Search: