Mjeksia & Shendeti - Forumi Kosova Pc
Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
Page 3 of 212»
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Mjeksia & Shendeti
Filter by:
Mjeksia & Shendeti
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
Kur duhet të jepen antibiotikë? 0 330 Genti
Posted by: Genti
Cistet në shtazani 0 203 Genti
Posted by: Genti
Çka janë valët e nxehtësisë dhe si të pengohen? 0 154 Genti
Posted by: Genti
Mbipesha dhe osteoporoza 0 175 Genti
Posted by: Genti
"SI MUND TE KUROHET SEMUNDJA E GJAKUT, TALASEMIA" 0 724 Edi
Posted by: Edi
Çokollata, efektet për shendetin e fëmijëve dhe te rriturve 0 188 Edi
Posted by: Edi
mjeksi 0 191 Edi
Posted by: Edi
Ministri Bukoshi: MSh inkurajon ngritjen e shkathtësive prof 0 141 Edi
Posted by: Edi
Si mund të dallojmë migrenën nga dhimbjet e tjera të kokës 0 164 Edi
Posted by: Edi
Medikamentet që shkaktojnë anemi 0 185 Edi
Posted by: Edi
Perdorimi i tepert i kripes shkurton jetegjatesine 0 523 Edi
Posted by: Edi
Alkooli dhe demet 0 310 Edi
Posted by: Edi
Duhani dhe demet 0 185 Edi
Posted by: Edi
Mbipesha e Madhe Trupore Shkurton Jeten 0 168 Edi
Posted by: Edi
Mjekesi dhe Shkence Demet nga Pijet Alkoholike; Operacion me 0 205 Edi
Posted by: Edi
.Aktualitet 0 155 Edi
Posted by: Edi
Hipertensioni, shkaqet e rrezikut dhe kurat 0 285 Edi
Posted by: Edi
Njohja e aftesise se kujteses sone 0 147 Edi
Posted by: Edi
Ilacet e teperta rendojne shendetin 0 171 Edi
Posted by: Edi
Nje filxhan kafe ne dite te mbron nga alzhajmeri 0 175 Edi
Posted by: Edi
LEXO.LEKURA 0 166 Edi
Posted by: Edi
SHIKO 0 138 Edi
Posted by: Edi
TRUP I SHENDETSHEM 0 204 Edi
Posted by: Edi
Ilaçe të reja për të neutralizuar kokainën 0 114 Genti
Posted by: Genti
Trup i shendetshem, ja mineralet qe nevojiten 0 161 Pirati
Posted by: Pirati
This forum has 50 threads. 25 threads displayed.
Page 3 of 212»
Normal thread (There are new message(s))    Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies