Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
Page 1 of 11
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » La Liga Spanjolle
La Liga Spanjolle
Arjanit-MUFCDate: E Mërkurë, 01.Dhjetor.2010, 4:16 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 13
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
kush po jau merr menja qe e fiton un jam me Realin qitu ama ktu Barca ka me fitu zor qe e fiton Reali angry

Diskutoni cool

 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Sporti » La Liga Spanjolle
Page 1 of 11
Search: