Kjo Faqe është Offline qe një kohë të gjatë.
Faqja është ndërtuar nga A. Qorri boni-619@hotmail.com

      
 

Main » Files » Programe

Adobe Reader X
[ Download from this server (16.1Kb) · Download from mirror () ] 23.January.2011, 12:17 PM


Adobe Reader free software ju lejon të shikoni mirë, të shtypura, kërko, shenjë, verifikuar, si dhe të bashkëpunojnë në PDF Reader user interface dokumente është riorganizuar tërësisht, është e pastër dhe shumë më funksionale me zonën e punës maksimalisht. Përtej dritares Adobe Reader ju lejon të shikoni karakteristikat kryesore të Reader, dhe lidhjet klikoni për të filluar detyrat, të merrni lajmet e Adobe, ose mësoni më tepër rreth features. Nuk është 2D nxitim GPU, kombinuar të gjeni dhe të kërkojnë, integrimin me Acrobat Connect, shtypje broshurë, mjete të reja, të ndarë përshtypjet levave etj Adobe LiveCycle Politika Server dhe e re Adobe Online Shërbimet Dokumenti Qendra me Reader 8 të ndihmojë për të zbatuar të drejtat e qasjes në dokument nivel
Category: Programe | Added by: KosovaPc
Views: 285 | Downloads: 74 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
 Lajme  Argëtim  Kosova Pc  Boni Production  Sherbime
 Aktuale  Video Klipe  Impresum  Web Design  Web Messenger
 Horoskopi  Tv Live  Kontaktoni  Multimedia  Photoshop Online
 Moti  Filma Online  Regjistrohu  Pc Serives & Reklama  ...më shum shërbime
E themeluar në vitin 2010, KosovaPc është burimi kryesor për lajme në mediat sociale dhe digjitale, të teknologjisë dhe web-kulturës.
Për Funksionim të shpejtë ju Rekomandojm | Të gjitha të drejtat e rezervuara ©2010-2011 Shkencë dhe Teknologji KosovaPc.Tk Logo KosovaPc, Inc