Kjo Faqe është Offline qe një kohë të gjatë.
Faqja është ndërtuar nga A. Qorri boni-619@hotmail.com

      
 

Main » Files » Programe

Avast! Internet Security 5.0.377 Final
[ Download from this server (36.3Kb) · Download from mirror () ] 23.January.2011, 11:53 AM


avast! Internet Security 5.0.377 Final | 42 Mb 

avast! ofron një paketë e aplikacione që kanë për qëllim të mbrojtur kompjuterin tuaj nga një infeksion virus të mundshëm apo kërcënim të tjera malware. Nëse ju përdorni atë si duhet, dhe në kombinim me programe të tjera të tilla si shërbimet backup të dhënave, ajo do të zvogëlojë dukshëm rrezikun e kompjuterit tuaj duke u sulmuar ose i infektuar nga një virus, dhe në këtë mënyrë rrezikun e humbjes së të dhënave të rëndësishme ose privat. 

Avast! Internet aplikim Sigurimit vjen me një filtri antispam dhe built-in firewall. Pasi të instaluar, avast! shkon qetësisht në sfond për të mbrojtur kompjuterin tuaj kundër të gjitha formave të njohura e malware. Ju nuk keni nevojë të bëni diçka tjetër - vetëm instalojë dhe të harrojmë! 

Përdoruesa Aktivë të internetit kanë nevojë për mbrojtje më të madhe për veten e tyre si ato dyqan dhe bankare on-line. Për të siguruar kundër kërcënimeve nga web faqet e infektuar dhe rrezikun në rritje nga vjedhjet e identitetit, sigurisë avast internet ju ofron me mbrojtjen e të vazhdueshme nga shtresat e saj të antivirus, anti-spyware, anti-rootkit mbrojtje, firewall dhe antispam. 

Real-time mburoja 
Real-mburoja kohë janë pjesa më e rëndësishme e programit, pasi ata janë duke punuar vazhdimisht për të parandaluar kompjuterin tuaj infektimi. Ata monitorojnë të gjithë aktivitetin e kompjuterit tuaj, duke kontrolluar të gjitha programet dhe dosjet në kohë reale - dmth në momentin e një programi është nisur apo sa herë që një skedar është i hapur apo mbyllur.
Category: Programe | Added by: KosovaPc
Views: 225 | Downloads: 68 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
 Lajme  Argëtim  Kosova Pc  Boni Production  Sherbime
 Aktuale  Video Klipe  Impresum  Web Design  Web Messenger
 Horoskopi  Tv Live  Kontaktoni  Multimedia  Photoshop Online
 Moti  Filma Online  Regjistrohu  Pc Serives & Reklama  ...më shum shërbime
E themeluar në vitin 2010, KosovaPc është burimi kryesor për lajme në mediat sociale dhe digjitale, të teknologjisë dhe web-kulturës.
Për Funksionim të shpejtë ju Rekomandojm | Të gjitha të drejtat e rezervuara ©2010-2011 Shkencë dhe Teknologji KosovaPc.Tk Logo KosovaPc, Inc