Kjo Faqe është Offline qe një kohë të gjatë.
Faqja është ndërtuar nga A. Qorri boni-619@hotmail.com

      
 

Main » Files » Programe

CD Autorun Creator v6.6.1
[ Download from this server (6.9Kb) · Download from mirror () ] 23.January.2011, 11:49 AM


CD Autorun Creator ofron mënyrë të shpejtë dhe efikas të ndërtesës, programet autorun. Ju mund të ndërtuar autoruns tuaj brenda disa minutave. Të gjithë ju duhet të bëni është të importit mediat tuaj të preferuar fotografi të tilla si MP3s dhe foto ne CD Autorun Creator, për të përcaktuar buttons komandës, spërkatje dhe ekranet dalje, për të përcaktuar efektet etj .. 

Nëse ju jeni duke krijuar një autorun CD ROM apo DVD ROM, CD Autorun Creator do të gjenerojë të gjitha dosjet e nevojshme për ju. Djeg ato direkt në CD ROM apo DVD ROM dhe ata do të fillojë automatikisht kur futet. 

Ju mund ta provoni pa autorun CD djegur. Kliko në butonin Pamjeje për çdo moment dhe shikoni autorun tuaj. Programi është shumë i lehtë për t'u përdorur dhe do t'ju mundësojë të krijoni fuqishëm standalone program autorun për CD ROM apo DVD-ROM tuaj në një kohë jashtëzakonisht të shkurtër.
Category: Programe | Added by: KosovaPc
Views: 202 | Downloads: 57 | Rating: 0.0/0
Total comments: 0
Only registered users can add comments.
[ Registration | Login ]
 Lajme  Argëtim  Kosova Pc  Boni Production  Sherbime
 Aktuale  Video Klipe  Impresum  Web Design  Web Messenger
 Horoskopi  Tv Live  Kontaktoni  Multimedia  Photoshop Online
 Moti  Filma Online  Regjistrohu  Pc Serives & Reklama  ...më shum shërbime
E themeluar në vitin 2010, KosovaPc është burimi kryesor për lajme në mediat sociale dhe digjitale, të teknologjisë dhe web-kulturës.
Për Funksionim të shpejtë ju Rekomandojm | Të gjitha të drejtat e rezervuara ©2010-2011 Shkencë dhe Teknologji KosovaPc.Tk Logo KosovaPc, Inc