Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » Si ti gjejm dreiverat e zerit per pc ne windows 7
Si ti gjejm dreiverat e zerit per pc ne windows 7
KujtiDate: E Dielë, 19.December.2010, 10:21 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
nese nuk mund ti gjeni dreiverat qe u nevojiten per kompjuterin tend,kliko ne start shkruaje run dhe OK.Ne dritaren run dhe e shkruan hdwwiz pastaj Ok dhe aty lexon istruksionet dhe vazhdon me kerkim te cilit dreiver te duhet
 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » Si ti gjejm dreiverat e zerit per pc ne windows 7
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: