Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Prezantohuni ne Forum » Boniiii (It Manager)
Boniiii
KosovaPcDate: E Mërkurë, 01.December.2010, 0:10 AM | Message # 1
Rreshter
Group: Administrators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Web Professional Designer.

Attachments: 1806374.jpg(127.5 Kb)
 
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Prezantohuni ne Forum » Boniiii (It Manager)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: