Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Tekste Këngësh » B-Genius - Sme mungon
B-Genius - Sme mungon
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 10:42 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
yeyee no u no noo ..

Ti mua gjith me fajsovee mos pyet pse u largove pse shkova ne një rrugë pa kthim.
Per mua asgjë nuk ndryshove t`mirat e mia jo nuk i meritove kot i lutesh qiellit per kthim.
Un te dhash fjalën qe dot jetosh me mu
po me rrenat e tua un nuk muj me vazhduu..

Ref.
S`më mungon edhe pse ti sje zemra jem spo te kerkon
Mos thuaj pse Zoti po na largon
Ky shpirti im edhe pa ty mund t`vazhdon
asnjë fotografi ftyren tënde s`ma kujton.
S’gabon njëher ti gjithmon gabon tani qe je vet vetmin po e perqafon nuk kom adress per ty nuk kom as telefon a pe kupton historia po na perfundon.

Ti ne fund e kuptove sa keqq veten mashtorve nuk ta fali asnjë gabim a pe shef ktu perfundove spo du me dit a m`don a m`harrove spo du met pas as si kujtim
mos kerko falje mos thuj qe je pendu
provo harrom se un moti tkom harru
ditet met vështira ti shpinen ma ke kthy
tash jom me tjetren spo du me kon me ty.

Ref. x3
S`më mungon edhe pse ti sje zemra jem spo te kerkon
Mos thuaj pse Zoti po na largon
Ky shpirti im edhe pa ty mund t`vazhdon
asnjë fotografi ftyren tënde s`ma kujton.
S’gabon njëher ti gjithmon gabon tani qe je vet vetmin po e perqafon nuk kom adress per ty nuk kom as telefon a pe kupton historia po na perfundon.

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Tekste Këngësh » B-Genius - Sme mungon
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: