Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
Kosova Pc Forum
 ForumThreadsRepliesUpdates
Prezantohuni ne Forum
Vendi ku ju jepet mundësia Anëtarëve të bëjnë prezantimin e tyre. Prezantohuni dhe ju!
2 0 E Mërkurë, 01.December.2010, 4:09 PM
Thread: Arjanit
Posted by: Arjanit-MUFC
Lajmërime
Lajmërime rreth Ngjarjet ne Forum dhe ne Faqe.
0 0 No posts
Urime dhe Përshëndetje
Ju ftojmë të shprehni ndenjat tuaj pa kurrfarë hezitimi, pasi dashuria është sentimenti më i fortë dhe më i bukur njerëzor.
0 0 No posts
Pyetje dhe Detyra
Këtu mund te beni pyetje dhe detyra te ndryshme qofshin shkollore qofshin te arsimit te lart. Pergjigjjet duhet kthyer vetem nese i dini. Por nese nuk i dini, cekni se vetem eshte mendim i juaji
7 1 E Hënë, 03.January.2011, 12:35 PM
Thread: Tregtari dhe vezet...
Posted by: Genti
Temë e Lirë
Postohen tema te lira te papercaktuara nga stafi ynë.
37 0 E Hënë, 06.December.2010, 1:09 AM
Thread: Nxensit dhe mesusja
Posted by: Oni
Diskutime
6 1 E Shtunë, 11.December.2010, 6:35 PM
Thread: Loja e Futbollit
Posted by: SpiritV

Shkenca dhe Teknologjia
 ForumThreadsRepliesUpdates
Informatika
Informatika si lend shkencore. Te mundohemi ti ndihmojm njeri tjetrit rreth gjerave, problemeve gjat punes me kompjuter.
51 0 E Dielë, 19.December.2010, 10:21 PM
Thread: Si ti gjejm dreiverat e zeri...
Posted by: Kujti
Mjeksia & Shendeti
Shendeti i njeriut gjeja e par qe duhet ta kete dhe duhet kushtuar vemendje te plot.
50 2 E Hënë, 13.December.2010, 12:26 PM
Thread: Kur duhet të jepen antibioti...
Posted by: Genti
Psikologjia
Shkenca e njeriut dhe njekohesisht ajo qe i jep jetes son kuptim.
10 10 E Dielë, 22.May.2011, 4:20 PM
Thread: STRESI - SJELLJA ANORMALE
Posted by: Tina
Matematikë dhe Gjometri
Problema, teorema dhe ndihmë nga anëtarët.
1 0 E Enjëte, 02.December.2010, 0:59 AM
Thread: Topologjia
Posted by: Kujti
Astrologjia
Këtu do të gjeni cdo informacion qe ka te bej me këtë degë kaq te mistershme e te bukur të Astrologjisë. Horoskop etj..
1 0 E Dielë, 05.December.2010, 3:07 PM
Thread: Astrologjia dhe mjekësia
Posted by: Edi

Argëtim
 ForumThreadsRepliesUpdates
Romanca
Studime shkencore dhe të rejat më të fundit të shkencës.
2 0 E Martë, 30.November.2010, 6:34 PM
Thread: Thenie Dashurie
Posted by: Boni
Galeria
Vetem foto dhe imazhe te ndryshme vendosni ne kete kategori.
24 1 E Mërkurë, 08.December.2010, 8:56 PM
Thread: foto te qarta for pc
Posted by: Kujti
Barsaleta Shqip
Videot me te bukura te trasmetuara ne televizionet shqiptare. Kamera te Fshehta.
86 0 E Hënë, 06.December.2010, 11:13 PM
Thread: ZGJEDHJA E MISIT
Posted by: Oni
Tekste Këngësh
Këngët më të reja i postoni me tekst ketu.
17 1 E Shtunë, 11.December.2010, 6:00 PM
Thread: Çiljeta-sot te dy qajm te nd...
Posted by: SpiritV
Fjal te urta
Fjalët tona të Urta Popullore.
8 0 E Martë, 07.December.2010, 8:33 PM
Thread: fjal te urta
Posted by: Kujti
Receta Gatimi
Kuzhina Shqiptare dhe e huaj.
67 1 E Dielë, 22.May.2011, 5:26 PM
Thread: Pite Me Molle
Posted by: dinna
Kuriozitete
Kuriozitete të ndryshme.
31 0 E Shtunë, 04.December.2010, 1:09 AM
Thread: Shkenca, dhjete pyetjet pa p...
Posted by: Pirati

Gjuha Shqipe
 ForumThreadsRepliesUpdates
Gjuha Shqipe
Flisni per Gjuhen Shqipe, gjuhen ton te embel.
6 2 E Shtunë, 11.December.2010, 8:37 PM
Thread: Gjuha Shqipe
Posted by: SpiritV
Gramatika
Flisni per Gramatiken.
0 0 No posts

Lajme & Aktualitete
 ForumThreadsRepliesUpdates
Politika
Politika në vend dhe në gjithë rajonin.
2 0 E Shtunë, 04.December.2010, 4:47 PM
Thread: TË ARRITURAT E QEVERISË THAÇ...
Posted by: Oni
Sporti
Ndeshjet e ndryshme dhe aktivitet e tjera sportive.
24 2 E Martë, 14.December.2010, 8:02 PM
Thread: tabela e fotbollit
Posted by: Genti
Showbiz & V.I.P
Lajme me te reja nga Showbiz...
10 0 E Dielë, 19.December.2010, 8:26 PM
Thread: Dafina përleshet me Xhulije ...
Posted by: Genti

Tema Shoqërore
 ForumThreadsRepliesUpdates
Biseda & Qit Chat
Biseda në mes antarëve të forumit.
0 0 No posts
Arsimi, Shkolla dhe Studentët
1 0 E Shtunë, 04.December.2010, 1:14 AM
Thread: Rregullat e reja per ndryshi...
Posted by: Pirati
Sporte Dhe Lojra
0 0 No posts
General Caffee | E Papercaktushme
0 0 No posts

Forumi Kosova Pc dhe Projekti
 ForumThreadsRepliesUpdates
Vërejtje dhe Këshilla
Në këtë nënforum jeni të lutur të shprehni sygjerimet,ankesat,dhe pakënaqësitë që keni ndaj stafit së forumit dhe anëtarëve.
1 0 E Shtunë, 11.December.2010, 6:52 PM
Thread: Leter motres se ndikuar nga ...
Posted by: SpiritV
Bashkëpunoni me Ne
Nëse keni kërkesa për reklama apo oferta të ndryshme për të bërë, mund të pëdorni këtë Forum.
0 0 No posts

English Forum
 ForumThreadsRepliesUpdates
English Talk
0 0 No posts
English Gramar
0 0 No postsAdditional information
Visitors: 0  (members - 0, guests - 0)
All-time high attendance 145 reached on E Premte, 2:16 AM, 20.March.2020.
Forum statistics
Total of 444 threads created, which have 21 replies.
33 members registered. Greetings to our new member radioshoqeria.