Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika
Filter by:
Informatika
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
Si ti gjejm dreiverat e zerit per pc ne windows 7 0 1053 Kujti 19.December.2010, 10:21 PM
Posted by: Kujti
Graphisoft ArchiCAD 14 Build 3004 INT x32/x64 AIO (2010) 0 834 Kujti 09.December.2010, 0:39 AM
Posted by: Kujti
Ableton Suite v.8.1.4 ( bonus content) (2010/ENG) 0 852 Kujti 09.December.2010, 0:38 AM
Posted by: Kujti
AIO 4Videosoft Converter Multilingual (37 in 1) 0 708 Kujti 09.December.2010, 0:36 AM
Posted by: Kujti
Si me vidh licenca 0 455 Kujti 07.December.2010, 8:28 PM
Posted by: Kujti
program qe i gjan te gjith draaiveriat e pc 0 689 Kujti 07.December.2010, 8:17 PM
Posted by: Kujti
Ndryshoni tekstin Welcome kur ndizet kompjuteri 0 437 Kujti 07.December.2010, 8:16 PM
Posted by: Kujti
free sms 0 451 Kujti 07.December.2010, 8:16 PM
Posted by: Kujti
Si ti vendosi foto (background) USB-se !!! 0 431 Kujti 07.December.2010, 8:15 PM
Posted by: Kujti
Si te mbyllim nje e-mail ne Hotmail account 0 393 Kujti 07.December.2010, 8:14 PM
Posted by: Kujti
Rrjeti kompjuterik 0 650 Kujti 07.December.2010, 8:13 PM
Posted by: Kujti
Si Të Ja Ndërrojm Windowsit Të dhënat Intel IBM apo Siq e Ke 0 400 Kujti 07.December.2010, 8:13 PM
Posted by: Kujti
lidhja ne mes dy kompjuterve ( APO KONECTIMI NE RRJET I KUMP 0 785 Kujti 07.December.2010, 8:12 PM
Posted by: Kujti
INSTALIMI I MYSQL + PHP + APACHE 0 503 Kujti 07.December.2010, 8:11 PM
Posted by: Kujti
Bane google me emrin tend 0 693 Kujti 07.December.2010, 8:10 PM
Posted by: Kujti
Qel web-faqe free ( falas ) 0 1191 Kujti 07.December.2010, 8:09 PM
Posted by: Kujti
sXe Injected v8.1 Fix 2 0 372 Kujti 06.December.2010, 9:50 PM
Posted by: Kujti
me ba firm me ikons 0 474 Kujti 06.December.2010, 9:40 PM
Posted by: Kujti
Hacking DNS server 0 382 Kujti 06.December.2010, 9:40 PM
Posted by: Kujti
Si ta kthejmë foton në TEKST ! 0 665 Kujti 06.December.2010, 9:38 PM
Posted by: Kujti
Hack MSN ( E Re )!. 0 595 Kujti 06.December.2010, 9:37 PM
Posted by: Kujti
Nje trick per mouse!! 0 612 Kujti 06.December.2010, 9:37 PM
Posted by: Kujti
Nje menyr per me pastru pc komplett!!new? 0 477 Kujti 06.December.2010, 9:36 PM
Posted by: Kujti
mirmbajtja e cd dhe dvd 0 840 Kujti 06.December.2010, 9:35 PM
Posted by: Kujti
Mbrojtja e kompjoterit nga viruset apo krimbet 0 426 Kujti 06.December.2010, 9:34 PM
Posted by: Kujti
This forum has 51 threads. 25 threads displayed.
  • Page 1 of 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • »
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies