Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Mjeksia & Shendeti
Filter by:
Mjeksia & Shendeti
 ThreadRepliesViewsThread starterUpdates
Kur duhet të jepen antibiotikë? 0 688 Genti 13.December.2010, 12:26 PM
Posted by: Genti
Cistet në shtazani 0 511 Genti 11.December.2010, 3:16 PM
Posted by: Genti
Çka janë valët e nxehtësisë dhe si të pengohen? 0 379 Genti 08.December.2010, 4:14 PM
Posted by: Genti
Mbipesha dhe osteoporoza 0 418 Genti 08.December.2010, 4:12 PM
Posted by: Genti
"SI MUND TE KUROHET SEMUNDJA E GJAKUT, TALASEMIA" 0 1016 Edi 06.December.2010, 0:11 AM
Posted by: Edi
Çokollata, efektet për shendetin e fëmijëve dhe te rriturve 0 402 Edi 06.December.2010, 0:08 AM
Posted by: Edi
mjeksi 0 386 Edi 06.December.2010, 0:03 AM
Posted by: Edi
Ministri Bukoshi: MSh inkurajon ngritjen e shkathtësive prof 0 341 Edi 05.December.2010, 11:54 PM
Posted by: Edi
Si mund të dallojmë migrenën nga dhimbjet e tjera të kokës 0 342 Edi 05.December.2010, 11:46 PM
Posted by: Edi
Medikamentet që shkaktojnë anemi 0 431 Edi 05.December.2010, 11:45 PM
Posted by: Edi
Perdorimi i tepert i kripes shkurton jetegjatesine 0 766 Edi 05.December.2010, 11:44 PM
Posted by: Edi
Alkooli dhe demet 0 530 Edi 05.December.2010, 11:42 PM
Posted by: Edi
Duhani dhe demet 0 374 Edi 05.December.2010, 11:41 PM
Posted by: Edi
Mbipesha e Madhe Trupore Shkurton Jeten 0 335 Edi 05.December.2010, 11:41 PM
Posted by: Edi
Mjekesi dhe Shkence Demet nga Pijet Alkoholike; Operacion me 0 415 Edi 05.December.2010, 11:40 PM
Posted by: Edi
.Aktualitet 0 371 Edi 05.December.2010, 3:02 PM
Posted by: Edi
Hipertensioni, shkaqet e rrezikut dhe kurat 0 495 Edi 05.December.2010, 3:00 PM
Posted by: Edi
Njohja e aftesise se kujteses sone 0 282 Edi 05.December.2010, 2:59 PM
Posted by: Edi
Ilacet e teperta rendojne shendetin 0 356 Edi 05.December.2010, 2:58 PM
Posted by: Edi
Nje filxhan kafe ne dite te mbron nga alzhajmeri 0 350 Edi 05.December.2010, 2:57 PM
Posted by: Edi
LEXO.LEKURA 0 338 Edi 05.December.2010, 0:34 AM
Posted by: Edi
SHIKO 0 281 Edi 05.December.2010, 0:33 AM
Posted by: Edi
TRUP I SHENDETSHEM 0 513 Edi 05.December.2010, 0:31 AM
Posted by: Edi
Ilaçe të reja për të neutralizuar kokainën 0 250 Genti 04.December.2010, 12:09 PM
Posted by: Genti
Trup i shendetshem, ja mineralet qe nevojiten 0 351 Pirati 04.December.2010, 1:13 AM
Posted by: Pirati
This forum has 50 threads. 25 threads displayed.
  • Page 1 of 2
  • 1
  • 2
  • »
Normal thread (There are new message(s))     Normal thread
Normal thread (No new messages) Thread - Poll
Hot thread (There are new message(s)) Pinned thread
Hot thread (No new messages) Hot thread
Closed thread (No new messages) Closed thread
Search:
You cannot post new threads
You cannot create new polls
You cannot attach files
You cannot post replies