Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Tekste Këngësh » dafina-un dua ta di
dafina-un dua ta di
EdiDate: E Shtunë, 04.December.2010, 0:23 AM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
- Ky tekst u dergua nga Lulzime Mehmedi -

Houuuu , yeee!
Ne dhomen time e vetmuar
tani.. veten e pys
Se çfare na ndodhi
pse me nuk jemi ne...njejt
Me nuk te kuptoj
çdo gje mes nesh ka ndryshu
sa te lumtur ishim ne
sa te lumtur ishim dikur

REF:
Une dua
une dua qe ta di
ku na humbi kjo lumturi
ne dikur duheshim
pse nuk duhemi tani?
me nuk jemi si ne fillim
dua ta di çka beme gabim
s´ka me mirekuptim
dua nje shpjegim

Pse nuk me kupton
pse s´mund te kuptoj
faji eshte jetim
ti ishe engjulli im
ti ishe shpresa ime
dua te shoh pak permisime
dua te gjej nje solucion
kjo vujtje me mundon
dua te shoh si me pare
ti je mundesia ime e arte
e ardhmja shihet qarte
e ajo pjese po me mundon...!

REF:
Une dua
une dua qe ta di
ku na humbi kjo lumturi
ne dikur duheshim
pse nuk duhemi tani?
me nuk jemi si ne fillim
dua ta di çka beme gabim
s´ka me mirekuptim
dua nje shpjegim.

Ti ishe shpresa ime
dua te shoh pak permisime
dua te gjej nje solucion
kjo vuajtje me mundon
dua te shoh si me pare
ti je mundesia ime e arte
e ardhmja shihet qarte
e ajo pjese po me mundon.

REF..

Message edited by Edi - E Shtunë, 04.December.2010, 0:37 AM
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Tekste Këngësh » dafina-un dua ta di
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: