Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Tekste Këngësh » genta -shkune tune
genta -shkune tune
EdiDate: E Dielë, 05.December.2010, 3:24 PM | Message # 1
Toger
Group: Checked
Messages: 74
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
YEAH…
You are now listening to…GENTA
…HAJDE QIKA majeeee[wuuu aha let's go]
Qikat krejt durt nalt
SHKUNE TUNDE SONTE YEAH
Move two step
Move. one step
Move. AJAJA

Ref:
Hey
Dridhe belin fort
Ma shum Shkune Shkune
Ki qka ti kallxon
Ma fort Tune Tune
Ti me ritem veq vazhdo
Qashtu duhet duhet
Hey zemer mos u ndal veq ti Shkune Tune

Boni kto ti e ki let se 1 dhe 1 bejn 2[Ahh]
E paisur me trup qe sheron shum sy
Pa merzi e komplekse me kcy ti fillo
Vazhdo me ket ritem pa ndal ti vallzo
Trupin komplet e ki qa po pret ti se di
Ne pozit te rrezikshme ti qendro me levizje hipnotizo
Ti pej hiq mos lesho vazhdo trupin trego
Femra jemi pse nuk mundet edhe pak trupi te shkundet
Vetem duhesh te leshohesh nga kompleksi te sherohesh
Prej te tjereve mos frigohesh se ke ardh te argetohesh
Qdo atom te restartohem maje ne men qka te them une
Se nga Genta konfirmohet mos ta nin ti
Shkune Tune

Shkune Tune,Shkune Tune.. Yeah … Hajde po shkojm

Ref:
Hey
Dridhe belin fort
Ma shum Shkune Shkune
Ki qka ti kallxon
Ma fort Tune Tune
Ti me ritem veq vazhdo
Qashtu duhet duhet
Hey zemer mos u ndal veq ti Shkune Tune

Boni kto ti e ki let se 1 dhe 1 bejn 2(Ahh)
E paisur me trup qe sheron shum sy
Pa merzi e komplekse me kcy ti fillo
Vazhdo me ket ritem pa ndal ti vallzo
Trupin komplet e ki qa po pret ti se di
Ne pozit te rrezikshme ti qendro me levizje hipnotizo
Ti pej hiq mos lesho vazhdo trupin trego
Femra jemi pse nuk mundet edhe pak trupi te shkundet
Ti duhesh te leshohesh nga kompleksi te leshohesh
Prej te tjereve mos frigohesh se ke ardh te argetohesh
Qdo atom te restartohem maje ne men qka te them une
Se nga Genta konfirmohet mos ta nin ti
Shkune Tune[Yeahhhhhh yeahhhh yeahhhhh..]

Vazhdo pa ndal e kohen ti mos e shiko
Kce ti ne maksimum e trupin tënd trego
Maje ti trupin e komplet shtine ate ne pun
Veq mos harro ni sen se duhet me Shkund

Ref:(3x)
Hey
Dridhe belin fort
Ma shum Shkune Shkune
Ki qka ti kallxon
Ma fort Tune Tune
Ti me ritem veq vazhdo
Qashtu duhet duhet
Hey zemer mos u ndal veq ti Shkune Tune

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Tekste Këngësh » genta -shkune tune
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: