Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Tekste Këngësh » Çiljeta-sot te dy qajm te ndare
Çiljeta-sot te dy qajm te ndare
SpiritVDate: E Shtunë, 11.December.2010, 6:00 PM | Message # 1
Private
Group: Checked
Messages: 7
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Netet, lutem. Te kisha enderr ty un'.
S'doja , veten , s'doja veten pa ty.
Ooo, zemer ! Je gjithmon' emocioni par'
Ooo, falem ! Dhe pse sot ne jemi te ndar'.

Ref:
Sot te dy qajm te ndar, te ndar .
Si nuk patem ne fat, ne fat .
Dhe po strukemi ne erresiiiree,
Gjithsecili ne qoshen e tij.
Sot te dy jemi te ndaaaar...

Sot te dy qajm te ndar, te ndar .
Si nuk patem ne fat, ne fat .
Dhe po strukemi ne erresiiiree,
Gjithsecili ne qoshen e tij.

Buuzet, thahen
Meket zeri kur shikooj, njerez, te lumtur
Sikur ishim ne dikur.
Ooo, zemer ! Je gjithmon' emocioni par'
Ooo, falem ! Dhe pse sot ne jemi te ndar'.

Ref:
Sot te dy qajm te ndar, te ndar .
Si nuk patem ne fat, ne fat .
Dhe po strukemi ne erresiiiree,
Gjithsecili ne qoshen e tij.

Sot te dy qajm te ndar, te ndar .
Si nuk patem ne fat, ne fat .
Dhe po strukemi ne erresiiiree,
Gjithsecili ne qoshen e tij.

Sot te dy jemi te ndaaar...
Sot te dy qajm te ndar, te ndar .
Si nuk patem ne fat, ne fat .
Dhe po strukemi ne erresiiiree,
Gjithsecili ne qoshen e tij.

Sot te dy qajm te ndar, te ndar .
Si nuk patem ne fat, ne fat .
Dhe po strukemi ne erresiiiree,
Gjithsecili ne qoshen e tij.
Sot te dy jemi te ndaaar.. smile

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Tekste Këngësh » Çiljeta-sot te dy qajm te ndare
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: