Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Fjal te urta » fjal te urta
fjal te urta
KujtiDate: E Martë, 07.December.2010, 8:33 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Jetoje jetën sikur të ishte dita e fundite e jetës...!

ku hyn djelli nuk hyn mjeku

Kur gaabbOn i mennqmi,quudiiet buudaLLa.
edhe asii mos i perzini fjalt e urta me thenjet e niqes a najkujt tjeter,edhe me poezi,per poezi esht wenddi atyy poezi dashurie etj etj

Esht me mir te kesh nje grusht me oushim se dy grushte me mund duke u rropatur pas eres

KUSH KULTIVON TOKEN DO TE KETE MJAFT BUK DHE KUSH SHKON PAS GJERAve te kota do te ketemjaft varferi

 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Fjal te urta » fjal te urta
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: