Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » free sms
free sms
KujtiDate: E Martë, 07.December.2010, 8:16 PM | Message # 1
Toger
Group: Moderators
Messages: 68
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Nëse doni te shloni sms sa te doni en ditë ateher hyni në këtë faqe dhe sa te doni sms ne dit Shloni. !! RISI !!

www.peoplesound.com Nëse doni informata më t ë hollsishme Kontaktoni
######

Shpresoj që e keni kuptuar këtë

SeLveR 1mer1....Hack-Alb

 
Forumi Kosova Pc » Shkenca dhe Teknologjia » Informatika » free sms
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: