Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Politika » Kryeministri Thaçi merr pjesë në tubimet parazgjedhore të PD
Kryeministri Thaçi merr pjesë në tubimet parazgjedhore të PD
OniDate: E Shtunë, 04.December.2010, 4:45 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
“Ne po vazhdojmë me ngritjen e pagave të të gjitha kategorive të shoqërisë kosovare, arsimtarëve, policëve, minatorëve, ndërsa tani po fillon edhe implementimi i plotë i Ligjit për vlerat e luftës dhe tani e tutje do të ketë trajtim dinjitoz institucional për veteranët, invalidët dhe familjet e...më shumë
 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Politika » Kryeministri Thaçi merr pjesë në tubimet parazgjedhore të PD
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: