Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Politika » TË ARRITURAT E QEVERISË THAÇI 2008 - 2010
TË ARRITURAT E QEVERISË THAÇI 2008 - 2010
OniDate: E Shtunë, 04.December.2010, 4:47 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Përkundër krizës ekonomike globale financiare, në periudhën e udhëheqjes së Qeverisë së Republikës së Kosovës nga kryeministri Hashim Thaçi dhe Partia Demokratike e Kosovës, në vitet 2008-2010, ekonomia e Kosovës, ka shënuar rritje. Rritja e ekonomike ka rezultuar me normë mesatare të rritjes së Bruto Produktit Vendor (BPV) më shumë se 4.5%.
 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Politika » TË ARRITURAT E QEVERISË THAÇI 2008 - 2010
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: