Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Showbiz & V.I.P » Rihanna, mbretëreshë e rrjeteve shoqërore
Rihanna, mbretëreshë e rrjeteve shoqërore
GentiDate: E Premte, 03.December.2010, 10:10 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Rihanna është shpallur mbretëreshë e rrjeteve shoqërore në internet në një sondazh të ri për popullaritetin e yjeve muzikore në botën virtuale.
Sondazhi i bërë nga revista Billboard, vlerëson yjet muzikore për përdorimin e rrjeteve shoqërore online, duke përfshirë këtu Twitterin, Facebookun dhe MySpace, dhe statistikat si shikimi, ndjekja nga fansat etj.

Krijuseja e hitit “Only Girl” ka arritur që më në fund të rrëzojë nga froni superyllin Justin Bieber, i cili u radhit i dyti, ndërsa në pozitën e tretë e sheh veten Eminem. Vetëm në pozitën e katërt u radhit Lady Gaga, ndërsa top pesëshen e përmbylli Nicki Minaj.

 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Showbiz & V.I.P » Rihanna, mbretëreshë e rrjeteve shoqërore
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: