Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Showbiz & V.I.P » Kopjohet klipi i këngës “E boj nxehtë”
Kopjohet klipi i këngës “E boj nxehtë”
PiratiDate: E Shtunë, 04.December.2010, 0:57 AM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Videoklipi i këngës “E boj nxehtë”, që është një bashkëpunim i Tunës dhe Vig Pappa, është kopjuar nga një këngëtare serbe.

Bëhet fjalë për klipin e këngës “Zena ratnik”, të cilin e këndon këngëtarja me emrin Anabela, e që i ngjan shumë videoklipit të këngëtares nga Maqedonia.

Këngëtarja e suksesshme shqiptare që gjithmonë ka rënë në sy për risitë që ka sjellë në muzikën dhe klipet shqiptare, këtë herë i ka kaluar kufijtë shqiptarë.

 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Showbiz & V.I.P » Kopjohet klipi i këngës “E boj nxehtë”
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: