Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Showbiz & V.I.P » Jolie ëndërron jetën në Afrikë
Jolie ëndërron jetën në Afrikë
GentiDate: E Dielë, 05.December.2010, 6:34 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline

Angelina Jolie ëndërron për të jetuar një ditë në Afrikë me të dashurin Brad Pitt dhe fëmijët e tyre, kur karriera e tyre të mos jetë me shumë angazhime.
Ylli i “Tourist”, e cila është duke rritur gjashtë fëmijë me partnerin Brad Pitt, planifikon që të zhvendoset në kontinentin e Afrikës, kur të marrë më pak oferta për aktrim.

“Unë mund të paramendoj se vitet e ardhshme mund të mos kem dhe aq shumë punë përpara. Nuk është se do të pensionohesha, por do të pranoja më pak oferta. E vërteta është se unë do të doja që të zhvendosesha në Afrikë. Do të më pëlqente që të kaloja sa më shumë kohë duke udhëtuar me aeroplan. Dhe artistikisht, do të ketë gjëra tjera të cilat mund t’i bëj”, ka thënë Jolie.

Attachments: 9191602.jpg(30.9 Kb)


Message edited by Genti - E Dielë, 05.December.2010, 6:34 PM
 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Showbiz & V.I.P » Jolie ëndërron jetën në Afrikë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: