Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Showbiz & V.I.P » Korabi lanson këngën dhe klipin “Vetmia”
Korabi lanson këngën dhe klipin “Vetmia”
GentiDate: E Mërkurë, 08.December.2010, 4:07 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline

Korab Shaqiri ka lansuar baladën më të re të titulluar “Vetmia”, të cilës ia ka bashkangjitur edhe një videoklip.
Duke u prononcuar për emisionin Express, Korab Shaqiri tha se kjo baladë vjen pas shumë këngëve ritmike, ndërsa shtoi se albumi i ri do të ketë disa balada.

“Balada e re ka si tematikë një vajzë e cila është e vetmuar dhe ka arritur t’ia dalë të bëhet taksiste. Më pas e takon djalin të cilin e dashuroi”, theksoi Korabi duke folur për klipin.

Kënga është punuar nga vet Korab Shaqiri, ndërsa për videoklipin është përkujdesur produksioni iMedia.

Attachments: 6593441.jpg(34.8 Kb)
 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Showbiz & V.I.P » Korabi lanson këngën dhe klipin “Vetmia”
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: