Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Showbiz & V.I.P » E ardhmja e Gorillaz në dyshim
E ardhmja e Gorillaz në dyshim
GentiDate: E Mërkurë, 08.December.2010, 4:10 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline

E ardhmja e grupit “Gorillaz” është në dyshim, pasi dy prej krijuesve, Damon Albarn dhe Jamie Hewlett, mendojnë se ky projekt nuk mund të vazhdojë.
Bendi vizatimor, i cili është ideuar nga Damon Albarn dhe Jamie Hewett, është duke kompletuar turneun më të madh në historinë e grupit, mirëpo po krijuesit e këtij grupi mendojnë se nuk mund të vazhdojnë më.

“Ishte një sukses i paparamenduar. Por, gjithnjë pasi kemi arritur diçka, mendojmë që të ndalemi, apo jo?”, theksoi Albarn.

Attachments: 8903865.jpg(34.8 Kb)
 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Showbiz & V.I.P » E ardhmja e Gorillaz në dyshim
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: