Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Showbiz & V.I.P » Dafina përleshet me Xhulije Nurën!
Dafina përleshet me Xhulije Nurën!
GentiDate: E Dielë, 19.December.2010, 8:26 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline

Dafina Zeqiri është bërë së fundmi pjesë e një skandali mediatik, pasi flitet se është përleshur me modelen dhe pornoyllin shqiptar, Xhulije Nurën.
Skandali sipas mediave shqiptare thuhet të ketë ndodhur për shkak të tashmë siç besohet ‘ish’-të dashurit të Dafinës, Krenarit, i cili ka përfunduar në dorë të Xhulije Nurës.

Dafina e mësoi këtë ndodhi nga miqtë e saj dhe me t’u takuar me Xhulije Nurën në Monaco, fillimisht pasi zhvilloi konfliktin verbal edhe u përlesh me ‘kundërshtaren’.

Skandalin Dafina e mohoi për Panorama Plus, duke thënë: “Ajo foto është një e kaluar e Krenarit dhe nuk komentoj për të kaluarat e dikujt, sepse jetoj për sot dhe për të ardhmen. Xhulije Nura? Nuk më vjen shumë keq, por as që e njoh këtë vajzë. Kam dëgjuar për të si çdo njeri tjetër në Kosovë, nëpërmjet videove dhe fotove të saj dhe asgjë tjetër nuk mund të shtoj”.

Xhulije Nura fitoi famë pas lansimit të vidoeve dhe fotove të saj pornografike në internet.

Attachments: 5379227.jpg(26.3 Kb)
 
Forumi Kosova Pc » Lajme & Aktualitete » Showbiz & V.I.P » Dafina përleshet me Xhulije Nurën!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: