Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Pyetje dhe Detyra » Detyra me Pulë
Detyra me Pulë
KosovaPcDate: E Martë, 30.November.2010, 5:32 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Administrators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Një pulë e gjysmë për një ditë e gjysmë e bën një ve e gjysmë.Nëntë pula për nëntë ditë sa ve i bëjnë????
 
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Pyetje dhe Detyra » Detyra me Pulë
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: