Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Pyetje dhe Detyra » kush mund te perktheje kete....
kush mund te perktheje kete....
SpiritVDate: E Martë, 21.December.2010, 8:48 PM | Message # 1
Private
Group: Checked
Messages: 7
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
I can can a can , but a can can not can me......
 
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Pyetje dhe Detyra » kush mund te perktheje kete....
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: