Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Pyetje dhe Detyra » Shuma e 4 numrave tek te një pas njëshum është 328...
Shuma e 4 numrave tek te një pas njëshum është 328...
KosovaPcDate: E Martë, 30.November.2010, 5:35 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Administrators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Shuma e 4 numrave tek te një pas njëshum është 328 si behet kjo dety me rregull

Shenoni nje nr dyshi fror qe shuma e shifrave te tij kur te pjestohet me at nr na jep hersin 4 mbetjen 3?
P.SH 13/4 keshtu (1+3=4)
nuk esht zgjidhja kjo..

 
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Pyetje dhe Detyra » Shuma e 4 numrave tek te një pas njëshum është 328...
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: