Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Pyetje dhe Detyra » Polici dhe Qorapet...?
Polici dhe Qorapet...?
KosovaPcDate: E Martë, 30.November.2010, 5:36 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Administrators
Messages: 46
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Qohet polici naten me shku ne pun kur qohet nuk ka rrym dhe duhet mej marren qerapat i ka 12 qerapa te kuqe 12 te zeza me nje fijok sa qerapa u dashten mej marren qe kur te shkon ne pun mej veshen mej ra nje ngjyr.dm.th i ka 6 komplete te zeza 6 komplete te kuqe d.m.th ka 12 copa.pytja osht sa qerapa u dashten mej marren qe mos mej tepru ma shum se minimumi.>>??.
 
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Pyetje dhe Detyra » Polici dhe Qorapet...?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: