Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Prezantohuni ne Forum » Arjanit
Arjanit
Arjanit-MUFCDate: E Mërkurë, 01.December.2010, 4:09 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 13
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
un jam Arjanit Morina nga drenas kam 16 vjet dhe jetoj ne drenas

Respekt biggrin

 
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Prezantohuni ne Forum » Arjanit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: