Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Torte tiger
Torte tiger
OniDate: E Dielë, 05.December.2010, 11:46 AM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Tunden 4 vez me 5 filgjana sheqer mir ja qet 2 filgjana vaj 2 pecivat i tun 3 minuta,30 lug miell tani ja qet 4 filgjana uje te ftofte tunden deri te trashen,i ndan ne dy bruma njarit brum ja qet kakaon tjetrin e len te bardhe e merr tepsin me dy duarte e qet brumin deri te formohet forma e tortes tiger,mbasi te pjeket ja qet shllagin,,,
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Torte tiger
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: