Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Fileto pule me kerpudha
Fileto pule me kerpudha
OniDate: E Dielë, 05.December.2010, 11:47 AM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Hedhim gjalpin ne tenxhere dhe e shkrijme,me pas hedhim filetot e pules te prera ne kubike dhe i kaurdisim per 5 minuta,me pas shtojme kerpudhet dhe i leme dhe per 5 minuta te tjera,i shtojme 1 liter uje dhe i leme te zjejne.Ne fund pasi ka mbaruar zjerja i shtojme qumeshtin dhe majdanosin e grire imet.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Fileto pule me kerpudha
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: