Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Pavezini me arrakokosi
Pavezini me arrakokosi
OniDate: E Dielë, 05.December.2010, 11:48 AM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Merret nje biskote lyhet me maskarpone,nje tjeter lyhet me nutela,injgjisim bashke pastaj i fusim ne qumesht ne temp te ambienti, dhe ne fund i lyejme me pluhur arrakokosi,dhe keshtu me radhe.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Pavezini me arrakokosi
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: