Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Mish vici me laker
Mish vici me laker
OniDate: E Dielë, 05.December.2010, 11:51 AM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
pasi skuqet qepa me mishin,idhet nje thelp hudher e grire,hidhet vera ,eleme mishin te zjet per 40 minuta,ne nje tenxhere tjeter e presim lakren ne copa te vogla e zjem 5 minuta pasi uji te kete mare vale,dhe e hedhim lakren me mishin 2 fletet e dafines e krripen e 15 minuta gjella eshte gati..
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Mish vici me laker
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: