Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Mish pule me salce te bardhe
Mish pule me salce te bardhe
OniDate: E Dielë, 05.December.2010, 11:52 AM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Mishin e bardhe e prejm ne rriska te gjata dhe te holla ne forme gishti.E fergojm rreth 10 minuta.Perderisa tigani me kete mase eshte ende mbi pllake te nxehte,mbi te hedhim kremin hopla dhe te gjitha llojet e djathrave,veten si dhe erezat.Te gjitha keto i leme te vlojn ne temperature te ngadalshme perafersisht 20 minuta.Sherbehet me patate te skuqura.shpageta apo cfardolloj paste
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Mish pule me salce te bardhe
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: