Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Tave mishi me patate
Tave mishi me patate
OniDate: E Dielë, 05.December.2010, 11:56 AM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
mer 4 patate ngrij, mer nje patellxhan ngrije, mer 3 speca ngrij
mer 2 kunguj gjelle ngrij 2 thelp hudhra ca erza dhe nje salce me djegse hidhi ne nje tenxhere edhe perzij hidhi vaj edhe krip pasi ti perzish ne tenxhere hidhi ne nje tepsi edhe futi ne furr per 1 ore e gjyse, 1.5 kg mish edhe bej nje pilaf edhe ndaje ne pjat me taven. edhe kaq po ju pelqejti ju befte mire po sju pelqejti mos e hani por jepja qenit.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Tave mishi me patate
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: