Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » palacinka
palacinka
OniDate: E Dielë, 05.December.2010, 12:36 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
•2 kokrra veze
•200 g miell
•200 ml qumesht
•75 ml uje
•pak kripe sa per lezet
Udhëzime per pregaditje
i perziejm perberesit.dhe behet nje mase e lenget.i pjekim ne nje tigan te lyer me leter kuzhine me vaj(nuk duhet te hidhet ne tigan vaji)dhe duhet pjekur nga te dyja anet.


Message edited by Oni - E Dielë, 05.December.2010, 1:43 PM
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » palacinka
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: