Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » shland kokla
shland kokla
OniDate: E Dielë, 05.December.2010, 12:37 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
marim se pari margarinen e lem te shkrihet , e deri sa te shkrihet pregadisim brumin keshtu:ne te vendosim qumshtin sheqerin pluhur kakaon 13 lug te medha sheqer e perziejm dhe e vendosim edhe margarinen dhe prap e perziejm e pastaj e vendosim ne furr me temperatur 250gradcelsjus deri ne 20minuta pasi qe te pjeket per zbukurim mund te vendosim slag ajo duhet te jet e ftohur ju befte mir (L)
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » shland kokla
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: