Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » torte e bardh
torte e bardh
OniDate: E Dielë, 05.December.2010, 12:39 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
•4 vez
•ni pako zhele bombone
•keksa plazma
•1 got sok
•1 margarin
•arra te bluara si pas deshire
•nje pako sheqer pluhur
•nje shllag te bardh
Udhëzime per pregaditje
Vezet keksat e bluar zhele bombonet sokun arrat sheqerin dhe margarinen i ven ne nje en i perzin sa te bashkohet masa e vendos ne nje tepsi pastaj e prgadit shllagun dhe ja vendos permbiMessage edited by Oni - E Dielë, 05.December.2010, 1:50 PM
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » torte e bardh
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: