Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Krofne
Krofne
OniDate: E Dielë, 05.December.2010, 12:41 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
ne miell qesim krip ,rrites brumi dhe qesim uj deri sa te behet brum jo i holl ,e ngheshim me dor dhe e lem te vi per tridhet minuta .pastaj e marrim e ngjeshim me dor dhe e shtrim ne tavolin e prejm ne forma rrumbullake me got. ne nje en qesim voj dhe e nzejm pastaj i qesim aty format e i fergojm sa te skuqen ne te dyja anet.kjo sherbehet me reqel ose sipas deshires
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Krofne
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: