Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Petulina
Petulina
OniDate: E Dielë, 05.December.2010, 12:42 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Merret mielli i hidhen vezet pastaj kosi soda dhe kripa pastaj zihet brumi (brumi zihet si per peta) lihet qe te vihe per 25 minuta dhe pastaj meret brumi hapet nje pete e vetme me trashesi 1 cm pastaj pritet me nuska vihet vaij ne zjarr kur te jete gati hidhen dhe skuqen dhe pastaj sherbehen te nzeta shoqerohen me recel dhe mijalt
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Petulina
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: