Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Polenta me djath dhe sallam
Polenta me djath dhe sallam
OniDate: E Dielë, 05.December.2010, 12:43 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Marrim nje tenxhere dhe e mbushim me uje e vendosim te ziej dhe me pas marrim djathin e grijme me piru nqs eshte djath i bardh pastaj marrim salcicet dhe i prejm ne copa shume te holla dhe me pas shtojme vegeten.kur te filloj te ziej uji fillojm dhe hedhim miellin e misrit dal nga dal duke e perzier vazhdimisht per te mos formuar kokerra.fillojm dhe e perziejm deri sa te mbarojm tere masen.jemi ne ato qe zgjedhim pastaj se si e duam te holle normale apo te trash.kur te filloj te nxjerri fllucka e heqim nga zjarri dhe e shperndajm neper pjata.ju befte mire
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Polenta me djath dhe sallam
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: