Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Tiramisu
Tiramisu
OniDate: E Dielë, 05.December.2010, 12:47 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
I RAHIM TE KUQET E VEZES.PASTAJ E HEDHIM SHEQERIN, I PERZIEM MIRE ME TEL DORE JA HEDHIM MASCARPONEN PRAP PERZIEM,NE FUND E HEDHIM SHLLAGUN TE PERGADITUR DHE I PERZIEM TE GJITHA BASHK DERI SA TE FITOHET NJE KREM I TRASH I QESIM EDHE 5 LUG KAFE TE ZIER.DHE KREMI ESHT GATI. KAFEN QE KEMI ZIER E HEDHIM NE NJE EN TE THELL.DHE NJE NGA NJE ILAGIM BISKOTAT DHE I RRENDITIM NE TEPSI,PASI QE KEMI MBUSH TEPSIN ME BISKOTA JA HEDHIM GJYSMEN E KREMIT PASTAJ E BEJM EDHE NJE REND ME BISKOTA DHE KREMIN SIPER.NE FUND MARIM KAKAO DHE ME SIT TE VOGEL E MBULOJM TORTEN ME KAKAO.TORTA ESHT GATI PO DUHET TE QENDROJ NE FRIGORIFER MES PAKU 6 OR .JU BEFT MIR SHIJONI ESHT SHUM E SHIJSHME FLM.
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Tiramisu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: