Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Patellxhane me parmixhano
Patellxhane me parmixhano
PiratiDate: E Martë, 30.November.2010, 9:55 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 119
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Patellxhanet i presim ne feta i pjekim ne tigan pa vaj pastaj marrim qepen e grijm e skuqim. Marrim domate te pjekura shume i presim dhe ato i ziejm te dyja bashke pastaj shtrojem nje radhe patellxhane nje radhe nga salca e bere mbi salcen shtrojem sotilete e kshtu me radhe ne fund te shtrimit e mbulojme me salcen e bere e pjekim per 30 minuta kur ta nxjerim nga furra i hedhim sotilete ose mocarel
Serviret e ngrohte.
Ju befte mire!
 
Forumi Kosova Pc » Argëtim » Receta Gatimi » Patellxhane me parmixhano
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: