Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Temë e Lirë » Gishti ne goje (barcolet)
Gishti ne goje
OniDate: E Shtunë, 04.December.2010, 4:22 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
ka qen ni djal me gisht ne goj hahahhaha
 
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Temë e Lirë » Gishti ne goje (barcolet)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: