Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Temë e Lirë » puthja e pare
puthja e pare
OniDate: E Shtunë, 04.December.2010, 4:31 PM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
-A të kujtohet i dashur, në këtë park ma ke vjedhur puthjen e pare? – i thotë gruaja burrit.
-Po si nuk më kujtohet e dashur -ia kthen burri – Për shkak të asaj vjedhje ende jam në burg!
 
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Temë e Lirë » puthja e pare
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: