Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Temë e Lirë » Bindinat dhe bombet
Bindinat dhe bombet
OniDate: E Hënë, 06.December.2010, 0:47 AM | Message # 1
Major
Group: Checked
Messages: 100
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
Dy bjondina duke u shetitur gjejnë dy bomba....
E para: „ Ne duhet këtë menjëhere ta lajmrojme në polici“
E dyta: „Por në qoft se njëra eksplodon“
E para: „ po i thojmë se aty kishte qenë vetëm një“...
 
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Temë e Lirë » Bindinat dhe bombet
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: