Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Diskutime » Te Santea
Te Santea
Arjanit-MUFCDate: E Mërkurë, 01.December.2010, 8:32 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 13
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
ktu munum me fol si me kan ne kafe :P qe emri Te Santea qe osht ni restorant kafe tongue diskotojm gjdo sen qitu

Qka bat sot bre

 
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Diskutime » Te Santea
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: