Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Diskutime » HANGMAN
HANGMAN
Arjanit-MUFCDate: E Mërkurë, 01.December.2010, 8:43 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 13
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
qitu munum me pas shum Relaks tash tjau kallxoj rregullat

kit loj pershembull un e vendosi nje emer edhe nje mbiemer me viza ju keni me shkru shkronja un qka i bani i qes atu te emri qka jan keq i qes posht runu mos gaboni me shkru naj shkronje qe e shihni qe e ka postu dikush edhe veq ni shkronje ki drejt me shkru jo dy per ni her

_ _ _ _ _ / _ _ _ _ _ _

Osht emer i nje futbollisti qe lun ne angli ne top 4 te anglis ka perfundu ekipi i tij ok

 
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Diskutime » HANGMAN
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: