Kliko për të hyrë
Kliko për tu regjistruar nëse nuk e keni bërë deri tani!

www.KosovaPc.Tk · [ Postimet e Reja · Antarët · Rregullat dhe Ndihma! · Kërko · RSS ]
 
Prezantimi
Tema Shoqërore
Romanca
Lajme
Receta Gatimi
Psikologjia
Shëndeti
Informatika
Sport
Argëtim & Zbavitje
...Ndihma!
  • Page 1 of 1
  • 1
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Diskutime » Loja e Futbollit
Loja e Futbollit
Arjanit-MUFCDate: E Mërkurë, 01.December.2010, 9:43 PM | Message # 1
Rreshter
Group: Moderators
Messages: 13
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
psh un e shkruj nje emer te ni futbollisti tani shkronjen e fundit qe e ka qaj emer ja merr ti e gjan ni emer tjeter me qata

p.sh Kaka

Tani ti vjen Anderson ose me a naj kush

un po postoj me Nani

 
SpiritVDate: E Shtunë, 11.December.2010, 6:35 PM | Message # 2
Private
Group: Checked
Messages: 7
Awards: 0
Reputation: 0
Status: Offline
INIESTA..
 
Forumi Kosova Pc » Kosova Pc Forum » Diskutime » Loja e Futbollit
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: